Blog

Modern Tesettür Giyim Tarzları

17 Ocak 2020

Modanın kendini sürekli yenilediği günümüzde, stilimizi farklı, modern tesettür giyim tarzlarıyla ön plana çıkarmak isteriz. Yani tarzımızı konuşturmak isteriz. Aslında bu bir nevi bizim yaşam biçimimizdir.

Tesettür Giyimde Renk Uyumu

23 Aralık 2019

Sonbaharın gelmesiyle, genelde yaz aylarında kullandığımız açık tonlar, yerini koyu tonlara bıraksa da, açık tonların enerjisi bizi bu soğuk havaların kasvetinden bir nebze de olsa kurtarıyor.

Tesettür Giyimde Son Trendler

09 Aralık 2019

2019-2020 sonbahar-kış sezonunda gardıroplarımız yenileniyor ve kadınlar son trend parçalarla şık kombinler yapmaya hazırlanıyor. Gelin öncesinde trend nedir? Birlikte göz atalım.

Tesettür Giyimde En Şık Kombin Önerileri

03 Aralık 2019

Giyim sektöründe birbirinden bağımsız birçok parçanın uyum içinde bir araya getirilmesine kombin denir. İnsanlar artık çok beğendiği parçaları almakla kalmıyor ayrıca alırken bu ürünü hangi kıyafetlerle kombinleyeceğini düşünüyor.

Sizi Zayıf Gösterecek 5 Giyim Tüyosu

28 Kasım 2019

Beğendiğiniz kıyafetleri giymek sizi daha mutlu ve özgüvenli hissettir. Peki beğendiğiniz kıyafetler sizi nasıl gösterir? Olduğunuzdan daha kısa mı yoksa kilolu mu? Ne kadar zayıf ve fit olsakta bir gerçek var ki, o da giydiklerimizin bizi daha zayıf ve güzel göstermesini istememiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.