Blog

Kep Töreni İçin Tesettür Elbise Seçimi

18 Mart 2020

Mezuniyet törenlerinde tüm genç kızlar son derece şık görünmek ister. Özellikle mezuniyet törenlerinde en kalan fotoğrafların hoş bir anı olması, genç kızların bu özel günde son derece şık görünmek istemelerinin nedenlerinden biridir.

Ten Rengine Göre Şal Seçimi

18 Mart 2020

Şal seçiminizi sadece desenlere, moda ya da trendlere göre değil aynı zamanda ten renginize göre yapmalısınız. Özellikle yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarmak istiyorsanız şal ya da eşarp seçiminde hangi renklere yönelmeniz gerektiğini çok iyi bilmelisiniz.

Tesettür Siyah Elbise Nasıl Kombinlenir?

10 Mart 2020

“Elbise eşittir rahatlık” dersek abartmamış oluruz. Her kadının gardırobunda, mutlaka özellikle bahar aylarında giydiği pek çok elbise modeli vardır. Elbisenin verdiği rahatlık ve çabasız şıklık yadsınamaz.

Tesettür Giyimde Anne-Kız Kombinleri

02 Mart 2020

Dünyadaki en değerli varlıklarımız olan evlatlarımızla geçirdiğimiz anlar bizim için çok kıymetlidir. Bu anıları canlı tutmak için günlük yazabilir, video çekebilir yada fotoğraflayabiliriz.

2020 Kış Tesettür Giyim Modası

24 Şubat 2020

Kışın, kendini yeni göstermeye başladığı ve havaların soğuduğu şu günlerde, özellikle en çok tercih ettiğimiz ürünlerin başında kazaklar, hırkalar ve kabanlar geliyor.

Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nasıl Olmalı?

21 Şubat 2020

Tesettür giyimde pantolonların tunikle buluşmasından doğan şıklık her kadının öncelikli tercihi oluyor. Özellikle sade parçaların bir arada kullanılması ile zahmetsiz bir şıklık yakalamak son derece kolay olabiliyor.

Kış Aylarında Tesettür Elbise Seçimi

17 Şubat 2020

Soğuk kış mevsiminde muhafazakar giyim tarzına uygun olan elbise modellerini tercih ederek şıklığınızı koruyabilirsiniz. Kış aylarında tesettür elbise seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor.

Modern Tesettür Giyim Tarzları

17 Ocak 2020

Modanın kendini sürekli yenilediği günümüzde, stilimizi farklı, modern tesettür giyim tarzlarıyla ön plana çıkarmak isteriz. Yani tarzımızı konuşturmak isteriz. Aslında bu bir nevi bizim yaşam biçimimizdir.

Tesettür Giyimde Renk Uyumu

23 Aralık 2019

Sonbaharın gelmesiyle, genelde yaz aylarında kullandığımız açık tonlar, yerini koyu tonlara bıraksa da, açık tonların enerjisi bizi bu soğuk havaların kasvetinden bir nebze de olsa kurtarıyor.

Tesettür Giyimde Son Trendler

09 Aralık 2019

2019-2020 sonbahar-kış sezonunda gardıroplarımız yenileniyor ve kadınlar son trend parçalarla şık kombinler yapmaya hazırlanıyor. Gelin öncesinde trend nedir? Birlikte göz atalım.

1 2
Whatsapp Destek - Sadecebutik x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.