İade Koşulları

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri Sürat KARGO 1208152497 kodu ile aşağıda belirttiğimiz adresimize gönderim sağlayabilirsiniz.
Değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti karşılanmamaktadır. 
Stokta tek kalan indirime giren outdoor ürünler ve kumaş hasassiyeti sebebiyle triko ürünlerde değişim ve iade kabul edemiyoruz.

NOT: İnstagram ve whatsapp siparişlerinde , kampanyalı ürünlerde kesinlikle iade yoktur, beden konusunda değişim vardır. Site siparişlerinde iade hakkınız vardır. 


İade Adresimiz:

Papatya Export Esra Keküllüoğlu

Uğur Mumcu Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 2293 Sok. No: 13 Sultangazi/İstanbulİade işlemleri:

sadecebutik.com üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 15 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti sadecebutik.com tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 15 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

İade/Değişim Hattı: 0533 967 88 57

 

Whatsapp Destek - Sadecebutik x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.