Tesettür Giyimde Anne-Kız Kombinleri

02 Mart 2020
Tesettür Giyimde Anne-Kız Kombinleri

Dünyadaki en değerli varlıklarımız olan evlatlarımızla geçirdiğimiz anlar bizim için çok kıymetlidir. Bu anıları canlı tutmak için günlük yazabilir, video çekebilir yada fotoğraflayabiliriz. Her şekilde o anılar, baktıkça bizi eski günlerimize götürecek ve çocuklarımıza ne güzel bir hatıra bıraktığımızı hissettirecektir. Bu özel günlerimiz için kıyafetlerimize de özen gösteririz.

Çocuğumuzun bize benzetilmesi bizi ne kadar mutlu ederse, aynı giysileri giymekte bizi o kadar mutlu eder. Şimdilerde bu düşünce, anneler arasında bir akıma dönüşmüş durumda. Anne-çocuk kombinleri....

Bizce de çok sevimli ve zevkli görünen bu akımı, İster günlük yaşamınızda spor kıyafetlerle, ister özel gününüzde elbise veya takımlarla tercih edebilirsiniz. Klasik, günlük, spor yada romantik birçok farklı trend görünümünden tesettür giyimde size ve evladınıza en uygun olanı seçmenizi kolaylaştıracak ipuçlarına gelin göz atalım.

Denim Rahatlığı

Özel hazırlanmış koleksiyonlarla oldukça şık ve sevimli görünebilirsiniz. Belkide bu kombinlerde en sevilenler, şüphesiz elbiseli olanlardır. Bunlardan biri de sizi daha romantik ve sevimli gösterecek puantiye desenli elbiselerdir. Özel davetlerde, düğünlerde, mevlütlerde ve doğum günlerinde de kullanabileceğiniz bu kombiler, herkesin çok hoşuna gidecektir.

Bluz-Tül Etek

En çok tercih edilen anne-kız kombinlerinden biri de bluz ve etekle yapılanlardır. Çocuklarımız büyüdükçe onlara kıyafet giydirmek daha zevkli bir hal almaya başlar ve daha özenli davranırız. bundan dolayı anne ve kızlarının uyumlu olması çok keyifli görünür. Biraz daha süslü olan bu kombinleri özellikle doğum günü partilerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Zaman akıp giderken ve o anlara geri dönüş yokken çocuğumuzla geçirdiğimiz her andan keyif almaya bakalım.

Elif Kaçmaz Özcan
Sadecebutik.com Moda Tasarımcısı

anne, kaban, hırka, bluz

Whatsapp Destek - Sadecebutik x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.