Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nasıl Olmalı?

21 Şubat 2020
Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nasıl Olmalı?

Tesettür giyimde pantolonların tunikle buluşmasından doğan şıklık her kadının öncelikli tercihi oluyor. Özellikle sade parçaların bir arada kullanılması ile zahmetsiz bir şıklık yakalamak son derece kolay olabiliyor. Peki, tesettür giyim tarzında pantolonlar tuniklerle nasıl kombinlenmeli? Kombin hazırlarken nelere dikkat edilmeli? Sizin için bazı tüyolar aktaracağız!

Renk Uyumuna Dikkat!

Öncelikle bu iki parçayı bir araya getirirken renk uyumu yakalamaya dikkat etmelisiniz. Elbette tercihinizi mutlaka aynı tonda bir kumaş pantolon ve tunikten yana kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak en azından tercih ettiğiniz iki renk arasında bir uyum olmasına dikkat etmenizde fayda var. Kontrast renklerin buluşması pantolon ve tunik kombinlerinin çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabiliyor.

Kumaş Uyumu Önemli!

Sadece renk değil kumaş uyumuna da maksimum düzeyde dikkat etmeniz gerekiyor. Yazlık bir kumaş ile kışlık bir kumaşı buluşturmanız ortaya nahoş bir görünüm çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle kombin hazırlarken seçtiğiniz parçalarını hangi kumaşlardan üretildiğini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu konuda kısa bir araştırma yapabilir ve hangi kumaşların birbiriyle uyumlu olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Stil Uyumu Göz Ardı Edilmemeli!

Yine üzerinde titizlikle durmanız gereken bir diğer husus da seçtiğiniz parçaların tarz bakımından birbiriyle uyumlu olmasıdır. Elbette en tunik hem de pantolon modeli muhafazakar giyim tarzına uygun olarak dizayn edilmiş olmalı! Ancak aynı zamanda kesimlerinin ya da üzerindeki süslemelerin de birbirine uygun olması gerekiyor. Örneğin otantik giyim tarzına uygun kumaşlardan hazırlanan bir tunik modelini klasik giyim tarzına uygun bir pantolonla bir arada kullanmamalısınız. Bu kurala da dikkat etmeniz durumunda ortaya göz alıcı bir şıklık çıkabilir!

Aksesuar Kullanmaktan Çekinmeyin!

Tesettür giyim tarzında aksesuar kullanımına en uygun olan kombin tunik ve pantolon kombinidir. Bu nedenle hazırladığınız kombinleri aksesuar modelleri ile taçlandırmaya özen gösterin. Bir başka deyişle aksesuar kullanmaktan çekinmeyin. Aksesuarlar sizin çok daha şık görünmenizi sağlayabilir ve güzelliğinizi ön plana çıkarabilir. Kolaylıkla kombin hazırlayarak şıklığınızı taçlandırabileceğiniz tunik ve pantolon modellerini online sipariş sitemizde bulabilirsiniz.

pantolon,aksesuar,renk

Whatsapp Destek - Sadecebutik x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.