İade İşlemleri
 • Ürün İade Şartları

  Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 15 iş günü içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak iade edebilirsiniz.

  İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak Sürat KARGO ile aşağıda belirttiğimiz adresimize gönderim sağlayabilirsiniz.

  İade Adresimiz:

  Papatya Export Esra Keküllüoğlu

  Uğur Mumcu Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 2293 Sok. No: 13 Sultangazi/İstanbul  İade işlemleri:

  sadecebutik.com üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 15 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

  İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti sadecebutik.com tarafından karşılanmayacaktır.

  Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.
  Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Sahibi Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme tahsilat bedeli (5,99 TL) iade edilmemektedir.


  İade/Değişim Hattı: 0533 967 88 57

 • İade ile siparişimi nasıl iade edebilirim?

  • sadecebutik.com üyeliğiniz ile giriş yapınız.
  • “Hesabınız”da yer alan “Siparişlerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz.
  • “Sipariş Detayı” sayfasından “İade” butonuna tıklayınız.
  • İade edilecek ürün/ürünleri ve iade nedeni seçiniz. Siparişinizde aynı üründen birden fazla varsa adet seçimi yapmayı unutmayın.
  • Ekranda çıkan kodu ve ilgili kargo firmasını not alınız.
  • İlgili kargo firması aracılığla kod geçerlilik süresi içinde ücretsiz gönderim yapınız.

  Irsaliye formunun arka yüzünü doldurmanız gerekmektedir, doldurulması gereken alanlar:

  • İade edeceğiniz ürünün “stok kodu” nu belirtilen alana yazınız. Ürün stok koduna irsaliyenin ön yüzünden erişebilirsiniz, ürün açıklamasının hemen yanındaki kod stok kodu’dur.
  • İade sebebinizi belirtin.
  • Ad/soyad, Adres, Telefon ve İmza bilgilerini doldurunuz.

  Doldurduğunuz irsaliye formunu, iade edeceğiniz ürünle aynı pakette göndermeniz gerekmektedir.

 • Siparişimin Kargo Takibimi Nasıl Yapabilirim?

  Siparişinizi  için sadecebutik.com üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparişlerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada  yer alan "Kargo Numarası" ile ilgili kargoda sorgulama yapabilirsiniz.
Whatsapp Destek - Sadecebutik x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.